PROCESSI WEBINAR: DIGITALIZACIJA: BITI ALI NE BITI
Član SRIP ACS+, podjetje PROCESSI d.o.o. vabi na webinar na temo digitalizacije, ki bo v četrtek, 20. maja 2021 ob 9.00 uri.
O digitalizaciji podjetij se v zadnjem času veliko piše. V naši raziskavi slovenskih podjetij v kateri se je nahajalo več kot 1.000 uveljavljenih slovenskih podjetij, smo ugotovili, da je 65% slovenskih podjetij že v fazi uvajanja digitalnih procesov. Kar 25% podjetij, pa je odgovorilo, da šele razmišljajo o digitalizaciji. Ali si v letu 2021, ko je postalo digitalno poslovanje nujno za obstoj in nadaljno rast podjetij, resnično lahko privoščimo klasično poslovanje, brez digitalne preobrazbe v vsaki pori poslovanja podjetja?
Če nam dovolite drzno vprašanje: Kaj pa je digitalizacija v vašem podjetju?
Odgovore na ta vprašanja boste udeleženci poiskali na webinarju: "Digitalizacija: biti ali ne biti", ki bo potekal v četrtek 20.5.2021 ob 9:00.
Več o dogodku in načinu prijave sledite povezavi: https://processi.eu/sl/dogodki/digitalizacija-biti-ali-ne-biti/
Dogodek je brezplačen, potrebna pa je prijava.
****